ігри

Настройки кс го для ФПС

Як настроїти CS:GO для слабкого ПК – параметри налаштувань

Настройки кс го для ФПС

Найкращі параметри та команди.

CS:GO – вже немолода і досить невибаглива гра, яка, навіть незважаючи на це, може видавати невелику кількість FPS, якщо її неправильно налаштувати. Якщо ж у вас слабкий комп’ютер, то КС:ГО взагалі може іноді видавати 20-30 ФПС, з якими стає непросто комфортно грати.

Що ж робити гравцям, котрі хочуть налаштувати КС ГО на слабкому ПК? Навіть на застарілому залозі можна досягти бусту за продуктивністю гри, якщо виконати кілька спеціальних налаштувань як у грі, так і в системі. Сьогодні ми розглянемо головні налаштування, які допоможуть збільшити ФПС CS:GO.

Налаштування системи

Продуктивність системи.  Насамперед необхідно налаштувати електроживлення. Для цього заходимо в панель управління, де вибираємо вкладку «Обладнання та звук», а потім «Електроживлення». Тут необхідно поставити галочку у пункті «Висока продуктивність».

Автозавантаження. Далі необхідно максимально відключити автозавантаження в диспетчері завдань. Викликаємо його комбінацією клавіш Ctrl+Alt+Delete, а потім переходимо на вкладку «Автозавантаження». Переведіть у стан «Вимкнено» якнайбільше непотрібних програм.

Параметри завантаження. Для налаштування параметрів завантаження необхідно зайти в конфігурацію системи (затискаємо на клавіатурі Win+R, у вікні прописуємо «msconfig» без лапок), а потім відкрити вкладку «Завантаження». Тут потрібно натиснути на кнопку «Додаткові параметри» і у вікні вибрати максимальну кількість процесорів, АЛЕ НЕ ставте максимальну кількість пам’яті.

Налаштування параметрів запуску

Спочатку розберемося, як відкрити параметри запуску КС:ГО. Необхідно зайти в Steam і натиснути правою кнопкою миші CS:GO в бібліотеці Стім. Після цього потрібно вибрати пункт “Властивості”. Він розташований наприкінці, як показано на скріншоті.

Після переходу до властивостей необхідно залишитися на вкладці «Загальні», яка автоматично відкривається після відкриття властивостей. Натискаємо на кнопку «Встановити параметри запуску».

Відобразиться вікно параметрів запуску CS:GO. У ньому ми прописуємо всі необхідні команди, після чого зберігаємо їх, натиснувши на «ОК». Зверніть увагу, що прописувати більшість команд потрібно з рисочкою на початку і без розділових знаків між ними. Між кількома параметрами має бути лише пробіл.

Для слабких ПК є особливий список параметрів запуску, які допоможуть покращити продуктивність та піднімуть ФПС. Якщо у вас старий комп’ютер, то скопіюйте наступні команди в параметри запуску:

–novid -console -d3d9ex -threads 4 -tickrate 128 -noforcemparms -high +cl_updaterate 128 +cl_cmdrate 128 +ex_interpratio 1 +rate 128000.

Розберемо докладніше, що вони роблять:

-novidВимикає  вступне відео в CS: GO.
-console – включає CS:GO внутрішньоігрову консоль.
-d3d9ex  – дозволяє гравцеві швидко згортати та розгортати гру. Знижує навантаження процесор на 40%.
-threads 4 – задіює 4 ядра процесора.
-tickrate 128  – встановлює частоту оновлень від сервера на максимум.
-noforcemparms  – використовує параметри кнопок миші з Windows.
-high – запускає КС: ГО з високим пріоритетом.
+cl_updaterate 128 – встановлює максимальну кількість пакетів із оновленнями, які надсилає сервер за секунду.
+cl_cmdrate 128– встановлює максимальну кількість пакетів, які надсилаються на сервер за секунду.
+ex_interpratio 1 – мережевий параметр.
+rate 128000 – встановлює максимальну кількість даних, які може прийняти хост.

Внутрішньоігрові налаштування

У параметрах зображення CS:GO також необхідно вибрати мінімальні налаштування. У вікні «Графіка» параметри не такі важливі, тут головне – параметр «Дозвіл». В ідеалі необхідно виставляти дозвіл, що дорівнює дозволу вашого монітора, але якщо ви маєте великі проблеми з FPS, то можете знизити його в кілька разів.

У розширених параметрах зображення потрібно виставити всі параметри на «Низьке» або «Дуже низьке». Також потрібно вимкнути всі пропоновані надбудови та задати “Режиму фільтрації текстур” положення “Білінійна”.

Ці налаштування допоможуть вам значно покращити ФПС у КС ГО. У деяких випадках FPS може збільшитися більше, ніж у 2 рази.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся