ігри

World of Warships як грати

World of Warships як грати

Якщо ви тільки почали грати в Світ кораблів, то рекомендуємо прочитати цей гайд для новачків World of Warships, щоб правильно грати. У тонкощах гри, звичайно, можна розібратися і самому, але краще вивчити цей гайд і швидше почати грати з максимальною для вашого рівня та досвіду ефективністю.

World of Warships чергова гра від компанії Wargaming, що випустила раніше популярну World of Tanks і World of Warplanes. У грі Світ кораблів ми маємо взяти участь у командних битвах, ставши за штурвал свого військового корабля.

У грі існує кілька основних режимів битв – знищити ворожі кораблі, знищити ворога або захопити його базу та захопити територію, щоб набрати 1000 очок швидше за команду супротивника.

Початківцям, які грають на 1-2 рівнях проти ІІ, може здатися, що в грі все просто і зрозуміло, але в реальності все не так. Вже з 4-5 рівня у новачків починаються проблеми через відсутність розуміння гри в боях із реальними гравцями. Саме для новачків написано цей гайд World of Warships

Типи кораблів та їх застосування

У World of Warships кораблі діляться на класи – есмінці , крейсери , лінкори та авіаносці . Кожен корабль також має свій рівень. У даному гайді ми не будемо докладно розглядати авіаносці і лише трохи поговоримо про лінкори. Дані кораблі довгий час не доступні новачкам, поки вони не досягнуть певного рівня в грі і не зустрінуться вам у бою. Після реєстрації та входу в гру новачкові будуть доступні лише есмінці та через пару рівнів крейсери. Кожен клас кораблів має свої особливості, характеристики та завдання у грі.

Есмінці

Есмінці найлегші кораблі у грі. Вони мають найтоншу броню і невеликі розміри. За рахунок цього есмінці розвивають найбільшу швидкість, мають найвищу маневреність і є непомітними для кораблів супротивника. Також есмінці мають здатність «розтягувати дим», який дозволяє самому маскуватися в ньому і маскувати всі кораблі союзників, що знаходяться в ньому.

Есмінці мають слабкі знаряддя і тому основною їхньою зброєю є швидкість, маневреність та торпеди! Граючи на есмінці не потрібно вплутуватися в перестрілки з ворожими кораблями. Якщо танкуватимете, то вас у будь-якому випадку знищать. Битися на есмінці за допомогою головного калібру розумно лише проти інших есмінців. Проти крейсерів варто застосовувати торпеди на малій дистанції. Найкраще проводити атаку торпедами з укриття, наприклад з-за острова або крейсер легко знищить есмінець. Битися з лінкорами категорично не рекомендується. Ваші знаряддя і торпеди не встигнуть завдати достатньої шкоди лінкору. Вас же знищать на підході автоматичні дрібнокаліберні турелі лінкора.

Есмінці у бою виконує кілька інших важливих завдань:

  • Розвідка картки . Ви можете швидко прибути на потрібне місце, провести розвідку ворожих кораблів і забратися в тил, поки вас не знищили. Подальшим знищенням виявлених кораблів займуться більші та потужні союзні кораблі.
  • Захоплення або блокування точки . Есмінці завжди першими перебувають на точку захоплення. Якщо ви захопили крапку і до вас рухається супротивник, то встановіть димову завісу, щоб довше тримати крапку, поки не прийде підкріплення. Важливо не вести вогонь, якщо ви стоїте у диму. Тим самим ви розкриваєте своє місце розташування і будете знищені. Якщо ви прибули на точку одночасно з ворожим кораблем, то встановіть дим і спробуйте не дати ворогові захопити точку. Просто стій у диму в зоні точки для захоплення. Якщо ворог розтягнув димову завісу, відправте в дим торпеди, щоб виманити з нього супротивника і його знищили ваші союзники.

Крейсери

Крейсери у World of Warships вважаються багатоцільовими кораблями. Серед різних військових держав у грі можна зустріти крейсери, що відрізняються своїми характеристиками кардинально. Загалом крейсери мають середню броню та кількість одиниць міцності. Вони мають гарне озброєння головного калібру і можуть бути різні корисні модулі для розвідки, збільшення дальності стрільби та ін. Також у них досить хороша ППО.

Цей клас кораблів Ворлд оф варшипс дозволяє гравцям заробляти багато досвіду та фрагів у бою, але лише при правильному застосуванні корабля. Швидкість та маневреність крейсерів набагато нижчі ніж у спритних есмінців і якщо вас візьмуть на приціл багато ворожих кораблів, то шанс закінчити бій на початку гри дуже великий. Цей корабель також вимагає певної гри.

Крейсери виконують у бою такі завдання:

  • Прикриття союзних лінкорів . Якщо у вашій команді є лінкор, то ви повинні стежити, щоб він не вів бій один. Завжди прикривайте союзні лінкори або втратите союзника з величезною ударною міццю.
  • Прикриття союзних авіаносців . Авіаносці можуть бути знищені будь-яким кораблем противника, тому що не мають на борту знарядь для оборони.
  • Знищення ворожих есмінців та крейсерів . Завдання крейсера – знищувати ворожі есмінці, що потрапили в зону поразки, а також крейсери, які ходять до вас бортом.
  • Знищення ворожих літаків . Завдяки хорошій ППО крейсери ефективно знищують літаки авіаносців.
  • Прикриття союзників своєю ППО . Намагайтеся триматися ближче до союзників зі слабким ППО, якщо на них ведеться атака з літаків.
  • Участь у атаці команди на лінкори . Знищити лінкор самостійно у вас не вдасться, тому допомагайте союзникам, якщо вони атакують лінкор.

Лінкори

Цей клас кораблів зустрічатиметься вам у боях, як тільки ви пересядете на крейсер. Лінкори найповільніші та найпотужніші кораблі у грі. У них великий запас міцності та надійна броня. Вони завжди тримаються позаду крейсерів, що прикривають їх, і не плавають поодинці. Лінкори атакують ворожі кораблі з величезних дистанцій. Часто вороги навіть не бачать від когось саме прилетіли снаряди. 

Авіаносці 

Авіаносці атакують ворожі кораблі за допомогою бомбардувальників та торпедоносців. Цей клас як ніхто інший вимагає прикриття крейсерів та есмінців. У авіаносців немає знарядь на борту для самостійної оборони і може убити навіть есмінець, якщо підбереться з торпедами досить близько. 

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся