Скачати Raid

Улюблена стратегія
Стежити Скачати Рейд
9.5

Дивовижно

8.8

User Avg

ігри

Як пройти черную вдову в рейд – Raid Shadow Legends

Raid Shadow legends

Паучіха Чорна Вдова “Агрет” (Agreth the Nether Spider) – один із найскладніших босів у Фатальній вежі Raid Shadow Legends. Розглянемо її навички, як пройти Чорну вдову та якими героями це зробити.

Ротація №2

ПоверхLVLHPСКРСОПРМТК
30755970451505050
709016224901757575
1101504638600150100100

Тактика
1. Не бити павучків, не використовувати героїв із маасовою атакою на А1. У деяких випадках, для автофарма, відключати в пресетах інші АоЕ атаки.
2. Використовувати клінсера, героя зі зняттям штрафів (Небесна Чарівниця…)
3. Не дуже різати шкалу ходу, вона вдарить у відповідь у розмірі втраченої шкали з ігнором ЗЩТ.
4. Мати високий опір з урахуванням штрафу влучності та бонусу лідерки.

Вміння та навички Чорної вдови

Отруйні нитки

Отруйні нитки

Атака з усіх ворогів. Накладає на всіх ворогів отруту 5% на 4 ходи.
За кожного павука без активних бонусів повторює атаку 1 раз. Отрута неможливо відобразити або заблокувати.
Втрата залежить від [ATK]
Отрута 5%
Спільний бенкет

Спільний бенкет

Закликає 4 Павуки, потім накладає на них Контратаку на 3 ходи. Якщо вдається закликати павука, разом з усіма павуками атакує всіх ворогів. Агрет атакує цією навичкою на початку раунду. Агрет може бути до 4 Павуків одночасно.

Ходів: 3

Контратака
Спостерігач (пас.)

Спостерігач (пас.)

Контратакує, коли ворог скорочує шкалу ходу Агрет. Нанесена шкода дорівнює втраченому значенню шкали ходу. Ігнорує 100% захисту.
Хвиля токсинів

Хвиля токсинів (пас.)

На початку кожного ходу атакує всіх ворогів. Всі ефекти Отрути на ворогах завдають миттєвої шкоди.
Коли отримує удар від ворога з Ядом, продовжує дію всіх його штрафів на 1 хід і накладає слабкість до отрути 25% на 3 ходи.

Коли отримує удар від ворога без отрути, накладає на нього отрута 5% на 4 ходи. Цей штраф неможливо відобразити чи заблокувати.
Отрута 5%Слабкість до отрути
Міцний імунітет

Міцний імунітет (пас.)

Імунітет до Оглушення, Заморозки, Сну, Провокації, Блоку небазових навичок, Страху та Істинного страху. Імунітет до ефектів обміну здоров’ям, вирівнювання здоров’я та збільшення перезарядки.
Всесилля

Всесилля (пас.)

Навички, які завдають шкоди на основі максимального здоров’я, не можуть забирати більше 10% максимального здоров’я боса.
Інерція

Інерція (пас.)

Ефекти скорочення шкали ходу діють проти боса лише 50% своєї сили.

Як пройти чорну вдову?

Основною складністю є павуки які використовують Контратаку і накладають багато отрут якщо по них вдарити. Тому простою рекомендацією тут тупо використовувати героїв, які не ходять масовою атакою, щоб не заагрити паучків і бити в соло ціль чисто по Чорній вдові.

Проходити пачкою на авто в 5 героїв дуже складно, тому перед тим як зустрітися з самою павучихою повинен залишатися один або два герої для сольної атаки по вдові. Герой повинен мати хорошу швидкість, живучість та відхилення. Найпростіше це зробити вручну. Герої які можуть проходити в соло, наприклад: Альтан, Вергіс…

Якщо ви все ж таки намагаєтеся пройти на авто цілою пачкою з 5 героїв то подбайте про те, щоб ці отрути максимально швидко знімалися або не накладалися зовсім. Для цього є певні герої “Клінсери” типу Райлін тощо, герої які знімають усі штрафи. Бажано це постійно, тобто. у циклі щоразу. При цьому не варто забувати про героїв, які будуть завдавати максимальної шкоди, яка після ребалансу робиться за допомогою таланту ВДМ.

Матеріал ще перебувати у доопрацюванні, тому якщо у вас є свої побажання та пропозиції, напишіть про це у коментарі нижче.

ВІДЕО
Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся