World of Warships

Стежити Скачати World of Warships
9.6

Дивовижно

9.8

User Avg

ігри

Вогонь на поразку чи як пускати торпеди у World of Warships?

Вітаємо вас, відважні командири та читачі нашого блогу. Наша чергова стаття присвячена, мабуть, найнебезпечнішій зброї у WoWS, а саме – торпедам. Ці смертоносні снаряди становлять загрозу не тільки для «паперових» есмінців, а й для броньованих лінкорів. І сьогодні ми розповімо про те, як пускати торпеди в World of Warships і влучними вилученнями з ладу кораблі супротивника. Вивчивши наш гайд з управління торпедним обладнанням, гравці-початківці зможуть значно підвищити ефективність стрільби.
З чим ми маємо справу?

Торпеда є саморушним підводним снарядом, який може нести від 200 до 750 кг вибухівки. При попаданні в борт корабля вона створює пробоїну, що спричиняє затоплення. Одним вдалим торпедним залпом можна вивести з ладу кілька суден. Навіть якщо вони не затонуть, пробоїна суттєво уповільнить їх хід, звівши нанівець бойову активність та опір.

У WoWS користуватися торпедними апаратами можуть лише командири есмінців та крейсерів, оскільки на лінкори вони не встановлюються. Цим гігантам і так вистачає важкого озброєння для результативних атак ворога. Авіаносці також можуть завдати торпедного удару – але вже за допомогою літаків.

Торпедний апарат у World of Warships

Розробникам WoWS вдалося спростити торпедну атаку, щоб не створювати гравцям зайвих проблем. Капітанам необхідно вибирати тільки необхідну ширину залпу та співвідносити її з передбачуваними пересуваннями ворожих кораблів.

Основні характеристики

Щоб оцінити бойові можливості корабля, необхідно його прокачати. Або є ще один варіант: купити вже прокачаний елітний корабель у преміум-магазині. Як здійснюється покупка, і де гравцеві взяти ігрову валюту, можна прочитати у нашій статті «Як отримати дублони у World of Warships». Варто відзначити, що визначальним фактором для торпедного озброєння WoWS є не тільки кількість торпедних апаратів на борту, але й технічні характеристики самих снарядів.

Дальність ходу

Ця характеристика певною мірою обмежує стрілянину торпедами. На перших рівнях вона не перевищує 45 км. Таким чином, до розташованих занадто далеко кораблів торпеди можуть навіть не дійти, а поки ви підкрадаєтеся до супротивника на необхідну відстань, вас можуть знищити осколкові та бронебійні снаряди. Тому підходити до ворожих судів у цій ситуації потрібно, ховаючись за островами чи під димовою завісою.

Морський бій у грі World of Warships

Багато новачків помилково припускають, що чим ближче вони підібралися до борту судна супротивника, тим результативнішим буде удар торпед. Однак тут варто звернути увагу на той факт, що для перемикання підривника потрібно кілька секунд після здійснення спуску. Саме тому стріляти торпедами впритул не можна. Мінімальна дистанція їх запуску позначається найближчою до корабля лінією прицілу.

Швидкість

На ранніх етапах гри торпеди рухаються досить повільно. Їхня швидкість не перевищує 49 вузлів, що не йде в жодне порівняння з будь-яким іншим снарядом. Тому противнику, в поле зору якого потрапила торпеда, не важко від неї ухилитися. Особливо якщо йдеться про швидкохідний крейсер або есмінець. При цьому ціна промаху буде значно вищою, ніж при стрільбі з артилерійських знарядь.

Важкі торпеди, довжина яких може досягати семи метрів, а вага – двох тонн, суттєво затягують перезарядку. Вона займає від 20 секунд до 3 хвилин. У цій ситуації правильніше за все буде сконцентруватися на повільній меті та атакувати нездатні на спритні маневри лінкори та авіаносці, а також кораблі, захоплені перестрілкою. На вищих рівнях за показниками дальності ходу торпед до 20 км, швидкість руху може досягати 70 вузлів. Але навіть за таких характеристик успішність стрілянини залежить від того, наскільки вдало обраний момент.

Як стріляти торпедами

Для переходу в режим керування торпедним озброєнням необхідно натиснути клавішу 3. Після цього на екрані з’явиться приціл, що має в грі досить незвичайний вигляд. Сектор, пофарбований у темно-зелений колір, показують радіус стрільби з обох бортів. Яскраво-зелений сектор демонструє напрямок та ширину віяла торпед. У момент перезарядки апаратів приціл забарвлюється у жовтий колір.

Щоб ефективно керувати рухом торпед, необхідно пам’ятати, що після пострілу вони розходяться по воді не паралельно один одному, а у вигляді віяла. Розробники WoWS надали гравцям можливість контролювати кут розкиду снарядів. Він може бути широким чи вузьким. Перемикання між двома варіантами здійснюється клавішею 3. Вузький кут підходить для стрільби на короткій відстані, коли торпеда напевно може потрапити в ціль. З широким радіусом розкиду шанси вразити супротивника хоча б одним снарядом зростають. Проте, небезпека випадково атакувати союзників також зростає.

Торпеди у World of Warships

Підібрати правильну попередження для стрільби торпедами досить складно. Щоб полегшити завдання командирам бойових кораблів, творці гри додали до неї функцію демонстрації попередження для обраної мети. Для її включення необхідно навести курсор на вороже судно та натиснути кнопку X. Після цього з’явиться ще один сектор прицілу, пофарбований у сірий колір. Для збільшення ймовірності влучення потрібно поєднати його з яскраво-зеленим сектором і натиснути ліву кнопку миші.

Іншу специфіку має скидання торпед із борту літака. За замовчуванням вони запускаються за самонаведенням широким віялом. Однак, якщо ворожий корабель різко змінить курс, снаряди можуть пройти повз. Тому в більшості випадків при стрільбі торпедами з літака радимо застосовувати ручне скидання. Він активується натисканням кнопки Alt. У цьому режимі гравець сам вибирає точку скидання та напрямок руху снарядів, які запускаються вузьким віялом.

Морська битва у World of Warships

Найбільш популярною тактикою торпедної стрільби з літака є прийом «молот та ковадло». Противника необхідно оточити за допомогою двох ескадрилій торпедоносців, які заходять спереду та збоку. Першою здійснює скидання торпед група, що знаходиться збоку. Коли ворожий корабель починає повертати, щоб ухилитися від снарядів, його атакує ескадрилья, що зайшла попереду. Її віяло входить у борт маневруючого противника і завдає йому серйозної шкоди.

Декілька правил використання торпед

Як ви вже, напевно, встигли зрозуміти, торпедна стрілянина має багато нюансів, що впливають на її ефективність. Щоб навчитися грамотно використати цей тип снарядів, гравцеві доведеться потренуватись. А для підвищення ефективності використання торпед капітанам бойових кораблів слід дотримуватись кількох правил:

  • Торпеді необхідно звестися. Зважайте на цей факт при стрільбі в упор. Якщо снаряд йшов до мети менше секунди, він не вибухне під час потрапляння.
  • У жодному разі не запускайте торпеди, перебуваючи у другій лінії. Якщо ваш союзник знаходиться на лінії атаки, він будь-якої миті може зробити маневр і потрапити під постріл.
  • Щоб непомітно підібратися до ворога для здійснення торпедної атаки, не використовуйте артилерію та відключіть ППО, щоб не привертати до себе увагу.
  • Переважна більшість хп зосереджено цитаделі корабля – тобто. у його центральній частині. Тож цілитися треба саме туди.

Щоб уникнути попадання ворожих торпед, необхідно постійно маневрувати та вивчати навколишнє оточення. Якщо у ваш бік прямує есмінець або крейсер, озброєний торпедним обладнанням, розгорніться носом або кормою. Це скоротить можливість попадання торпед в борт вашого корабля.

Як вже було сказано раніше, торпеди є найпотужнішою зброєю, здатною з одного удару фактично ліквідувати супротивника. Але при цьому необхідно використовувати інші види озброєння. Реалізуйте бойовий потенціал свого корабля повною мірою та пам’ятайте про його сильні та слабкі сторони. Тільки так ви зможете досягти успіху у грі World of Warships. Підписуйтесь на оновлення нашого блогу та дізнавайтеся багато нового про свої улюблені ігри. До зустрічі.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся