Fortnite Battle Royale

Стежити Скачати Fortnite
8

Чудово

9.7

User Avg

ігри

Як отримати скін у Фортнайт

Як отримати скін у Фортнайт

Fortnite – гра з кіберспорту, що швидко “в’їлася” в серця мільйонів геймерів. На ранніх етапах гравців цікавить швидкий розвиток без вкладення зайвих грошей. Затяті ж кіберспортсмени приділяють значну увагу естетичному вигляду свого персонажа, наприклад, скінам. Мало людей знають про можливість не лише купувати ітеми за реальну валюту, а й про їхнє одержання безкоштовно. Про те, які методи для цього існують, а також про загальні види скінів поговоримо в цій статті.

Як отримати скін у Фортнайт

Скини у Fortnite умовно поділяються на дві групи: стандартні та специфічні. До перших відносяться розмальовки наступних видів:

  • Рідкісні.
  • Незвичайні.
  • Епічні.
  • Легендарні.

Речі вище періодично випадають після закінчення матчів зі стандартних лутбоксів. Шанс отримання залежить від успіху користувача. Іноді результат виходить із відсутністю повторів, іноді зовсім підряд разів десять падає той самий варіант. Тепер поговоримо про другу групу, до якої належать такі види скінів:

  • Twitch Prime – випадають при перегляді трансляцій на платформі Twitch, якщо стример має активовану систему Drops.
  • Starter Pack – стартовий пак, що надається до покупки на початку гри.
  • Founder’s Pack – спеціальні набори з одягом, які раніше видобувалися безкоштовно, зараз купуються на торговому майданчику.
  • Battle Pass – видається за сезонні змагання (на них потрібно купувати квиток, шанси на окуп пропорційно зростають із поточним рівнем геймера).

Як отримати скін у Фортнайт
Давно інтернетом “гуляє” приклад отримання скіна легендарного рівня абсолютно безкоштовно. Поширив спосіб маловідомий стример Фортнайту. Метод дійсно працює і ґрунтується не на найкращих моральних принципах. Щоб заволодіти легендаркою без витрат особистих коштів, потрібно розпочати матч, зайняти в ньому перше місце і примусово завершити процес гри шляхом вимикання комп’ютера або через диспетчер завдань.

Далі необхідно написати в технічну підтримку, де розкрити суть проблеми, але багато деталей потрібно упустити. Текст повідомлення може виглядати приблизно так: “Придбав ігровий скін, гроші з карти зняло, процес Fortnite завершився, а нових речей в інвентарі не з’явилося”. Метод дивний і трохи “неправильний” з етичного боку, але він справді робочий, про що говорять купи відгуків в інтернеті від реальних користувачів. Рекомендується проводити подібні маніпуляції не частіше ніж 1 раз на місяць, інакше почнуться підозри.

Особливих умов усередині самої гри немає, тому доводиться вдаватися до інших методів. Не всі вони ефективні та популярні, та й самих способів не так багато. До основних можна віднести участь у розіграшах у великих пабликах у Facebook та присутність на трансляціях у відомих стримерів з відповідної дисципліни. Проте політика соцмереж налаштована проти таких безкоштовних роздач, відповідно все зводиться до останнього малоефективного (через велику кількість учасників) варіанту.

У Фортнайті існує спеціальний магазин, де можна без проблем за реальну валюту придбати різні ітеми. Отже, нам потрібно лише перейти в самій грі у відповідну вкладку, поповнити баланс, вибрати скін, що сподобався, і натиснути кнопку “Купити”. Потім буде нескладна процедура оформлення товару, після якої річ миттєво з’явиться у вашому інвентарі.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся