ігри

Як підвищити частоту кадрів (FPS) у Fortnite

Як підвищити частоту кадрів (FPS) у Fortnite

Щоб ваш комп’ютер працював з максимальною віддачею, йому необхідні профілактика та догляд – так само, як кондиціонеру або автомобілю.

Ваші враження від гри в Fortnite повністю залежать від конфігурації вашої системи. Наведені нижче кроки можуть лише трохи покращити продуктивність або не вплинути зовсім.


Перевірка вимог для запуску Fortnite

Перш ніж виконати будь-яку з наведених нижче дій, переконайтеся, що ваша система відповідає вимогам для запуску Fortnite. Якщо ваша система не відповідає вимогам, жоден із цих кроків не допоможе покращити продуктивність у Fortnite. Прочитайте статтю , в якій перераховані системні вимоги Fortnite та розказано, як переконатися у відповідності вашого комп’ютера до цих вимог.


Перевірка файлів гри

 1. Відкрийте програму запуску Epic Games.
 2. Перейдіть до розділу «Бібліотека» .
 3. Клацніть на трьох точках поруч із написом Fortnite.
  Клацніть по трьох точках поруч із написом Fortnite
 4. Натисніть “Перевірити” .
  Перевірка файлів у програмі запуску Epic Games

Режим продуктивності у Fortnite (альфа-версія)

З 15 грудня завдяки альфа-версії цього нового режиму у користувачів, які грають при низьких значеннях параметрів або на менш потужних комп’ютерах, гра працюватиме краще, ніж раніше, а зміна кадрів стане стабільнішою.

Щоб перейти в цей режим продуктивності, виконайте такі дії:

 1. Відкрийте гру Fortnite .
 2. Натисніть значок меню у верхньому правому куті.
 3. У параметрах Відео в розділі Advanced Graphics змініть Rendering Mode на Performance (Alpha) .
 4. Натисніть Застосувати .
 5. Перезапустіть Fortnite – і приємної гри!

Як звільнити місце на жорсткому диску

При запуску цього режиму продуктивності ви зможете відключити текстури у високій роздільній здатності на сторінці установки Fortnite, що заощадить вам більше 14 ГБ місця. Отже, підсумковий розмір гри складе всього 17 ГБ.

 1. Відкрийте програму запуску Epic Games.
 2. Перейдіть до розділу Бібліотека .
 3. Знайдіть гру Fortnite та натисніть на три точки поряд з нею.
 4. Виберіть Установки .
 5. Приберіть прапорець поруч із текстурами високої роздільної здатності.

Рекомендована конфігурація системи

Поліпшення помітять всі гравці, які скористаються режимом “продуктивність”, але при певній конфігурації системи гра працюватиме ще стабільніше. На старіших комп’ютерах з оперативною пам’яттю 6 ГБ і більше або з грою, встановленою на диску SSD, витрата пам’яті буде меншою, а ривки і зависання будуть рідше. Дискретна відеокарта не потрібна, проте вона допоможе збалансувати навантаження на систему та зробить ігровий процес комфортнішим.

Чого очікувати

Нижче наведено середні значення частоти зміни кадрів у звичайному матчі для загонів у грі, запущеній на ноутбуках з низькими значеннями параметрів, у порівнянні з таким самим матчем, але при включеному режимі продуктивності. В обох випадках вибрано роздільну здатність 720p.

Перша конфігураціяДруга конфігурація
ЦП: Intel i5-8265U із частотою 1,60 ГГцЦП: AMD A10-5745M APU із частотою 2,1 ГГц
Оперативна пам’ять: 8 ГБОперативна пам’ять: 6 ГБ
Відеокарта: Intel UHD Graphics 620Відеокарта: AMD Radeon™ HD 8610G
Частота зміни кадрів до: 24 кадри/сЧастота зміни кадрів до: 18 кадрів/с
Частота зміни кадрів після: 61 кадр/сЧастота зміни кадрів після: 45 кадрів/с

Якщо ви не можете вимкнути або ввімкнути режим швидкодії, файл GameUserSettings.ini відкритий тільки для читання Щоб виправити це, зробіть таке:

 1. Перейдіть до вказаної папки: C:\Users\[Ваше ім’я користувача]\AppData\Local\FortniteGame\Saved\Config\WindowsClient
 2. Клацніть правою кнопкою миші на файлі GameUserSettings.ini і виберіть «Властивості» .
 3. Заберіть галочку поруч із опцією « Тільки для читання» та натисніть «Застосувати» .
 4. Спробуйте запустити Fortnite та вибрати DirectX 11 у параметрах гри.

Охолодження комп’ютера

Якщо ви помітили, що проблеми виникають лише після декількох годин гри, це ознака того, що ваш комп’ютер перегрівається. Якщо система охолодження комп’ютера не справляється, це може призвести до пошкодження компонентів або повної відмови системи у найважчих випадках.

Якщо ви підозрюєте, що корінь проблеми в цьому, огляньте вентилятори, отвори для вдування та видування на корпусі комп’ютера. Переконайтеся, що в них немає пилу або засмічення, що перекриває потік повітря. Прочистіть нутрощі комп’ютера, використовуючи балончик зі стисненим повітрям, і регулярно підтримуйте чистоту, щоб уникнути проблем із перегріванням. Якщо ви не вірите, що через це бувають проблеми, пошукайте в інтернеті картинки запорошених комп’ютерів!


Оновлення драйверів відеокарти

Драйвер відеокарти — це програма, яка дозволяє вашій відеокарті спілкуватися з операційною системою. Випускаючи нові відеокарти та покращуючи графічні технології, виробники оновлюють драйвери, щоб покращити продуктивність та виправити помилки. Слідкуйте за тим, щоб у вас була встановлена ​​найновіша версія драйверів відеокарти для найкращої продуктивності у Fortnite.

Якщо ви не знаєте, відеокарта якої моделі встановлена ​​на вашому комп’ютері, проведіть діагностику DirectX, описану в цій статті .

Скористайтеся наведеними нижче посиланнями, щоб завантажити найновішу версію драйвера відеокарти від фірми-виробника:


Вимкнення фонових програм

Якщо у вас запущені фонові програми, це може погіршити продуктивність у Fortnite.

Якщо, виконавши ці дії, ви помітите, що продуктивність стала кращою, отже, ці програми використовують ресурси, які могли б у нагоді Fortnite. Щоб видалити ці програми з вашої системи, виконайте такі дії:

 1. Клацніть по кнопці «Пуск» , наберіть «Встановлення та видалення програм» та натисніть Enter .
 2. Знайдіть у списку програми, які ви вимкнули і які вам не потрібні.
 3. Виберіть програми та натисніть кнопку «Видалити» .

Дефрагментація жорсткого диска

Фрагментація виникає, коли система розділяє файл на кілька частин, щоб помістити його на жорсткому диску. Це нормальне явище, тому що файли переміщують, видаляють та записують на жорсткий диск постійно. Скористайтеся цією інструкцією з дефрагментації жорсткого диска Windows 10.

 1. Натисніть кнопку «Пуск» .
 2. Наберіть «Дефрагментація та оптимізація дисків» та натисніть Enter .
 3. Виберіть жорсткий диск, на який ви встановили Fortnite, і натисніть кнопку «Оптимізувати» . Тривалість процесу залежить від того, наскільки сильно фрагментовані файли на жорсткому диску, зазвичай кілька хвилин.
 4. Після закінчення процедури закрийте вікно та запустіть Fortnite.

Примітка: не рекомендуємо виконувати вищезгадані дії на жорсткому накопичувачі (на SSD-диску), оскільки це може скоротити термін його служби.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся