ігри

Про що буде новий Відьмак? Розбір тизер-трейлеру Відмак 4

Про що буде новий Відьмак? Розбір тизер-трейлеру Відмак 4

Медальйон нової гри «Відьмак 4» має величезні наслідки для своєї «нової саги»

Зображення-тизер нової гри «Відьмак», здавалося б, зображує неіснуючу школу, яка відкриває масу дверей для її «нової саги».

Сьогодні в шокуючому оголошенні CD Projekt Red підтвердила, що нова гра «Відьмак 4 » знаходиться в розробці. Наведене вище зображення тизера — це все, що було показано, але CDPR також підтвердила, що це буде «нова сага» відьмака , розроблена як гра з відкритим світом на Unreal Engine 5 . Декого це відразу занепокоїло, що це зміщується в бік ексклюзиву Epic Games Store, оскільки UE5 є движком Epic Games, але CDPR також це заперечував.Тим не менш, найбільш привабливим аспектом є зображення. Сніговий фон може натякати на Дике полювання у Відьмаку 3 , але це також може бути просто снігова ковдра. Частково покритий медальйон справді захоплює торт. Він зовсім не схожий на будь-який шкільний медальйон відьмака, який зараз у франшизі. Найближча – Школа Кота, але структура зовсім інша.

Читайте також: Проходження Відьмака 3. Детальний гайд

 

Дійсно, дивлячись на розташування вух і структуру обличчя медальйона, він дуже схожий на рись. Однак офіційної школи рисі немає, але є багато інформації, створеної фанатами. Здається правдоподібним, що цей медальйон натякає на школу, яку ніколи раніше не бачили, і це має серйозні наслідки для характеру та обстановки нової гри відьмака .

Нова сага відьмака та Школа рисі

відьмак медальйони новий

Оскільки це не медальйон «Школа вовка», і це не відома школа, цілком зрозуміло, що в цій грі буде новий герой. Багато хто бажав, щоб Цирі повернулася в ролі головного героя Відьмака , але це, здавалося б, говорить про інше. Друге, на що це безпосередньо впливає, – це налаштування часу/періоду. Ця нова гра « Відьмак », імовірно, повернеться на континент, але ця школа ставить деякі великі запитання.

Цілком можливо, що ця Школа Рисі канонізована як якась попередниця чи наступниця Школи Кота, видаляючи цю нову гру відьмака з поточної хронології на сотні років. Інша ймовірність полягає в тому, що подія відбувається в іншому всесвіті, дуже схожому на нинішній. Багато хто знає, що Цирі могла подорожувати різними всесвітами, одна з теорій шанувальників стверджує , що Цирі була в нічному місті Cyberpunk 2077 . Здається малоймовірним, що це буде саме такий підхід, замість цього використовувати цю «нову» школу для побудови нової історії та знань поверх уже усталених частин головної трилогії Відьмака 3 .

Залежно від того, коли він встановлений, це також може означати, що в грі є нові Відьми. Це відкриває масу дверей, але мало хто з них настільки відкритий, як головний герой. Буде неймовірно важко, щоб хтось слідкував за Геральтом. Його персонаж багато спілкувався в малому і викликав резонанс з тонною шанувальників; замінити його, як би це не було необхідно, означає, що з ним будуть порівняння. CDPR має уникати створення клону Геральта, але також намагатися зберегти цю персону Відьмака недоторканою.

Що вийде з цієї нової гри, ще невідомо, оскільки вболівальники навряд чи дізнаються багато чого найближчим часом, але якщо цей медальйон є ознакою, то в цій новій сазі відьмака може бути майже все .

Дата реліза « Відьмака 4 » досить невідома, однак проект вже знаходиться у розробці.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся