ігри

Чити амонг ас

На що здатні чити для амонг ас?

Чити амонг ас

Чити на Among Us: гра за зрадника, постійні перемоги та скіни, які є чити на Амонг Ас

Чітери дісталися і сюди.

Among Us захопила топи Стіма, Google Play і App Store завдяки цікавому геймплею, що нагадує «Мафію». Гра не має рейтингу або рангів – Амонг Ас це казуальна гра для веселої зарубки з друзями чи незнайомцями. Здавалося б, навіщо в ній читерити ? Але люди продовжують це робити. Sports.ru розповідає про всі актуальні читання для Among Us.

Для яких платформ є чити

Амонг Ас вже кілька років розробляється силами невеликої студії, і в цьому головна проблема: команда не має можливості ефективно боротися з читерами, як через невеликий розмір, так і через довгий цикл розробки, під час якого код обростав милицями. Підтримувати такого монстра складно, і розробники хотіли створити продовження гри, написане з нуля – Among Us 2.

Щоправда, після місяця роздумів студія передумала випускати другу номерну частину, і розробники сконцентруються на оновленні першої (і єдиної) частини Амонг Ас. Можливо, з оновленнями у програмістів дійдуть руки і до боротьби з читерами, ну а поки що найбільш платформами, що читають, є ПК (чити гойдаються окремим додатком) і Android (тут чітери скачують модифікований APK-файл Амонг Ас).

Що можуть робити чіти?

Всі. Абсолютно всі. Якщо у грі є якась функція, то її можуть зламати – дається взнаки повна відсутність захисту. Здебільшого функціональність читів на ПК та Android однакова, але таки зустрічаються і невеликі відмінності

Чити з можливістю бачити зрадника, привидів та чат

Найпростіший підвид читів дає доступ звичайним членам екіпажу до закритих для них функцій гри: вони можуть бачити червоний нік над зрадником, пересування привидів та чат мертвих гравців.

Чити на перемогу та постійну гру зрадником

За допомогою цих опцій можна достроково завершити матч (як на користь екіпажу, так і зрадників), а можна дати можливість завжди грати імпостером.

Додатково полегшити гру зрадником можна спідхаком, відключенням кулдауна між вбивствами та збільшенням радіусу вбивства.

Чит на Радар

Цей чит дає гравцю в Амонг Ас найстандартніший радар. Звичайно, якщо читер хоче заруїнити гру незнайомцям, то радар не найпопулярніший вибір (є варіанти «веселіше»), але цей чит підійде для тих, хто грає у змагальних лобі і не проти заробити перемогу за всяку ціну.

Чит на переміщення гравців за межі картки

Цей чит Among Us дозволяє перемістити будь-якого гравця за межі звичайної карти – переміщений зможе бігати всередині, але потрапити назад у звичайні коридори не вийде. Інші гравці будуть бачити його.

Управління діями інших гравців

Читер зможе вибрати будь-якого іншого гравця в Амонг Ас і може вибрати будь-яку дію: завершення всіх завдань, керування гравцем, скликання екстрених зборів або телепортація до читера.

У тому числі для Амонг Ас є чит, керуючий чатом: ви можете змусити певного гравця змусити зізнатися, що він зрадник, а можете просто спамати весь чат. Чит використовується в іграх із випадковими гравцями, які спілкуються текстом, а не голосом.

Чити на закриття дверей та саботаж освітлення

Чит дозволяє гравцеві (як зраднику, так і члену екіпажу) закрити будь-які двері на карті, а також саботувати освітлення. Чит працює таким чином, що полагодити освітлення звичайні гравці не зможуть – вимикачі змінюватимуть своє положення, поки читер не вимкнути опцію в налаштуваннях читання.

Чити на косметику

Розробники Amons Us продають різні скіни, а читери без особливих проблем зламали цю можливість гри. Найбанальніші чити просто дають доступ до колекції скінів, але є й просунута версія, яка постійно змінює зовнішній вигляд персонажа.

За умовчанням постійну зміну скінів бачить тільки власник читання (у решти гравців моделька виглядає як завжди), але якщо чітер розблокував для себе всі скіни, то їх нескінченна зміна під час гри буде помітна решті гравців.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся