ігри

Хоррор ігри

Топ хоррор ігр 2021. Кращі хоррор ігри.

Хоррор ігри

Найкращі хоррор ігри, в які можна пограти на Хеллоуїн – особливо в 2021 році, коли у нас уже був жахливий рік – повинні бути чимось особливим. Вони повинні бути такими іграми, які настільки страшно лякають, що про них думаєш цілими днями. Вони повинні потрапити вам під шкіру і закопатися вам глибоко в голову. Вони повинні кинути виклик вашому сприйняттю того, що ви вважаєте розумним і безпечним. Існує так багато різних присмаків жаху; незалежно від того, чи граєте ви в хованки з жахливими істотами, які гризуть вашу кров, або вбиваєте своїх друзів, ходячи в хокейній масці та володіючи іржавою бензопилою, ця колекція найкращих ігор жахів на Хеллоуїн знайде для кожного щось своє.

Ви тут, щоб побачити, які найкращі ігри, вас лякають – дізнатися, які саме випущені на ПК або консолі, здатні вразити вашу сміливість. Не хвилюйтесь, у нас є все, що вам потрібн… але чи ви посмієте читати далі?

Більшість ігор, які ми зібрали для вас нижче – це одиночні ігри, справжні смачні клаптики жаху, які відлучають вас від решти ігрового співтовариства, щоб добре вас полякати.

Якщо ви готові ризинути, тоді вперед, удачі. І не озирайтесь позаду себе.

1.Alien Isolation

Ізоляція прибульців
Ізоляція прибульців. Автор: Творча асамблея
 • Розробник: Creative Assembly
 • Можна грати на: PS5, серії Xbox, PS4, Xbox One, ПК, Switch

Запитайте когось про їхній досвід гри в Alien Isolation, і є ймовірність, що вони побачать в очах дуже специфічний погляд. В цій грі вони авжеж знають як бути самотнім, сховавшись під столами, занадто перелякані, щоб рухатися по коридорах космічних станцій, побоюючись того, що їх там чекає. Чудовисько, якого вони дуже добре знають. Саме тому вам потрібно грати в цей моторошний любовний лист до франшизи, наповненої ксеноморфами. 

2. Phasmophobia

Фазмофобія
Фазмофобія. Кредит: Кінетичні ігри
 • Розробник: Kinetic Games
 • Можна грати на: ПК

Якщо ви проводили години, дивлячись на таку програму, як полювання на привидів, де перелякані люди шепочуть “ти це чув?”, то все це саме про Phasmophobia. Концепція дуже проста: ви вискрігаєте біля будинку з привидами з усілякими примарами мисливського спорядження в мікроавтобусі і розгадуєте специфічний присмак привида, який викликає неприємності. Тобто, якщо це створіння не вб’є вас першим. Важливо сказати, що ви можете грати в Phasmophobia не тільки поодинці, досвідом цієї гри краще поділитися з друзями. Доречі, пам’ятайте, що деякі привиди з великим задоволенням розлучають вашу групу в стилі Скубі Ду. Немає нічого кращого чим усвідомлення того, що ти не можеш потрапити у кімнату, і як же кайфово почути відчайдушний вигук друга про допомогу, коли він дивиться, як книга привидів наповнюється словами… 

3. Layers of Fear

Шари страху
Шари страху. Кредит: Команда Bloober
 • Розробник: Bloober Team
 • Можна грати на: PS5, серії Xbox, PS4, Xbox One, ПК, Switch

Тепер, коли під своїм поясом у команди Bloober є такі ігри як «Blair Witch» та «The Medium», цим вона закріпилася як постачальник солідних хоррор ігр. Але саме оригінальні Layers of Fear залишаються рішуче найстрашнішими з усіх. Це коротка, але страшенно солодка подорож, коли ви досліджуєте сюрреалістичний і тривожний особняк у пошуках завершення великого творіння художника. Спочатку речі тільки нервують, коли картини на стінах дивляться на вас очима, але швидко особняк починає деформуватися і скручуватися, уміло штовхаючи вас вперед на унікальному потязі – привиді. 

4. Resident Evil 7: Biohazard

Resident Evil 7: Biohazard
Resident Evil 7: Biohazard. Кредит: Capcom
 • Розробник: Capcom
 • Можна грати на: PS5, серії Xbox, PS4, Xbox One, ПК, комутаторі

Так, це саме Resident Evil 7: Biohazard, але давайте спочатку поговоримо про 9-футового слона у формі вампіра у кімнаті. Остання частина Resident Evil Village чудова і має один із найстрашніших творів жахів за останній час, але вона не дає такого ж послідовного відчуття абсолютного жаху, як і перші дві дії частини Resident Evil 7. Прибуття до будинку Бейкерів – це майстер-клас із ігрових страхів, коли Ітан Вінтерс полює за своєю дівчиною Мією серед світу бруду під впливом Техаської бензопили . Чесно кажучи, пекарі – справжній кошмар, і кожна мить у цих стінах відчуває себе психічною тортурою. Саме тому ми і любимо такі ігри. І салют тим, кому вже вдалося отрами VRPlayStation, у вас є здатність до такого жаху, про який інші можуть тільки мріяти.

5. Outlast

Пережив
Пережив. Кредит: Червоні бочки
 • Розробник:  Red Barrels
 • Можна грати на: PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, ПК

Якщо вам подобається неодноразово говорити «о, пекло, ні», коли ви під’їжджаєте до занедбаного притулку лише з кількома батареями типу АА для живлення камери нічного бачення, то Outlast абсолютно для вас. Це станеться, коли ви зрозумієте, що використовуєте розбите вікно, яке явно використовувалося як вихід, а не як шлях всередину. Red Barrels ретельно побудовала подорож у пекло та її додаткові DLC роблять справді жахливу пару ігрових сеансів. 

6. Dead by Daylight

Мертві вдень
Мертві вдень. Кредит: Поведінка Інтерактивна
 • Розробник: Behavior Interactive
 • Можна грати на: PS5, серії Xbox, PS4, Xbox One, ПК, Switch

Фільми жахів носять циклічний характер. Деякі роки ми будемо страждати від нагромадження мертвих зомбі, а інші будуть сповнені трохи більш тонкими жанрами психологічних страхів. Це є головною причиною того, що Dead by Daylight залишається однією з найпопулярніших ігор жахів з моменту виходу в 2016 році. Основна передумова виживання разом з трьома іншими, поки надпотужний серійний вбивця намагається повісити вас на гачки, досить проста, але офіційні DLC за ці роки додали Майкла Myers, Scream’s Ghost Face і навіть монстрів з Silent Hill, тому ваш геймплей завжди відчуватиме себе свіжим. Незалежно від того, чи ви граєте за вбивцю і випробовуєте всілякі вбивчі властивості, або ви просто відчайдушно намагаєтесь втекти, вас чекають захоплючи часи гри.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся