ігри

Як зробити сідло у Майнкрафті?

Як зробити сідло у Майнкрафті?

Майнкрафт це пісочниця для слабких пк і сильних версій, в якій гравцеві постійно доводиться щось будувати і видобувати нові ресурси для будівництва. Творець Майнкрафта Маркус Перссон надихався іграми, де будівництво займає дуже важливу частину в грі. Але не лише воно. Гравець зможе також знищувати створене.

Деякі гравці настільки захоплювалися створенням світу з блоків, що будували цілі міста та інші високохудожні винаходи. Завдяки можливості вибору режиму гри персонаж може не тільки взаємодіяти з блоками, але й створювати різне начиння. Наприклад, стільці, столи, двері та сходи.

Але перш ніж приступати до створення гравець повинен навчитися видобувати та розподіляти ресурси та інгредієнти. Сідло у Майнкрафті зробити дуже складно. Сьогодні ми полегшимо вам процес створення сідла, розповівши, як можна скоротити час на його створення.

Сідло в Майнкрафт потрібно не для коней, а для того, щоб сісти верхи на свиню. У грі реалізовано лише три способи отримати сідло: скрафтити, купити у м’ясника та знайти у скарбниці.

Сідло в М'їнкрафті

Якщо перенести сідло в слот правої руки і накинути на свиню, клацнувши по ній правою кнопкою мишки, то за допомогою цієї кнопки на свиню можна буде сісти.

Якщо в ранніх версіях Майнкрафта свиня пересувалася хаотично, то після останніх патчів можна створити вудку з морквиною на ній, за якою свиня слідуватиме беззаперечно. Таким чином, гравець зможе контролювати її пересування.
У воді свиня некерована, на суші здатна долати перешкоду не більше одного блоку. З останнім патчем внесли зміну, що дозволяє сідлу не зникати після загибелі свині. Механіка гри дозволяє не тільки керувати напрямком бігу свині, але й робити деякі трюки: наприклад, якщо у вашу свиню потрапити сніжком або яйцем вона злетить у повітря разом з вами. На льоду швидкість свині зростає багаторазово.

Якщо ви одягли сідло на маленьке порося, до їзди він буде готовий тільки коли підросте. Сідло з нього нікуди не дінеться.

Нагадуємо, що скачати ігри безплатно можна на нашому сайті. У нас великий каталог ігор на пк.

Створюємо сідло

Для створення сідла потрібен металевий злиток, нитка і три червоні шкіри.

У червону шкіру переплавляється тіло зомбі.

Також шкіра виготовляється з дев’яти шматків звичайної шкіри за допомогою верстата.

От і все. Грайте на втіху.

Відео уроки


<

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся